PODPOŘTE SPORT A SPORTOVNÍ KLUB NAŠÍ ŠKOLY!!!

Penny finančně podpoří tři týmy/školní kluby v každém regionu. Hlasujte pro tým PĚTKA!!! Mikroregion J. Hradec, Kamenice nad Lipou, Počátky,
Každý den do 29.6. můžete hlasovat online na stránkách www.hybemesehezkycesky.cz . Z každé IP adresy bude možné hlasovat jedenkrát každý den. Pokud ale hlasující nahraje záznam o pohybu (vyplnění údaje o počtu nachozených nebo uběhnutých kilometrů) v rámci daného dne větší než 1 km se svou e-mailovou adresou, získá pro daný den druhý hlas. V případě záznamu o pohybu vyšším než 25 km je nutné zaslat na e-mail info@penny-sport.cz důkaz o pohybové aktivitě (např. fotografii).
Zkrácená pravidla:https://www.hybemesehezkycesky.cz/registrace-tymu/zkracena-pravidla
Tým Pětka zastupuje Školní sportovní klub naší školy, kde vznikl v roce 1992. Celou dobu se snažíme získat děti pro sport, učit je férovosti, samostatnosti a radosti z pohybu. Zúčastňujeme se téměř všech akcí pořádaných AŠSK v našem regionu na okresních i krajských soutěžích. Vychováváme sportovce, organizátory soutěží i fanoušky. Dlouhodobě plníme s žáky celé školy disciplíny Sazka olympijského víceboje a Odznaku všestrannosti, každoročně se účastníme pořádáním školního závodu T-Mobile Olympijského běhu, vyhráli jsme poslední školní závod REBEL RUN, součást Jindřichohradeckého půlmaratonu. Naši žáci jsou úspěšní sportovci v házené, v basketbalu, v kopané, v lehké atletice, v plavání, veslování i v aerobiku. Zúčastňují se výběrů Jihočeského kraje ve svých sportech, na konci června pojedou někteří na Hry X. letní olympiády dětí a mládeže. Základní členové školního sportovního klubu zastupují všechny žáky školy, nejenom aktivní sportovce, ale i ty, kteří si cestu k pravidelnému sportování teprve hledají. Případnou výhru bychom použili na nové dresy a na doplnění sportovního vybavení. To využívají i kroužky naší školy a školní družiny nebo jiné organizace, které sportují v našich tělocvičnách.