Dne 12. 5. 2026 jsme se vydali na exkurzi do České televize do Prahy. Mohli jsme zde vidět studio pro ranní zprávy, pro sportovní zprávy a i ateliér Kouzelné školky, kde jsme krátce přihlíželi natáčení jednoho dílu.
Během exkurze byla samozřejmě zmíněna i historie televize, přehlídka nejrůznějších filmových kostýmů a postavičky Jů a Hele 😊.
Odnesli jsme si hodně informací a také vzpomínek. Měli jsme i povolený rozchod na Václavském náměstí, kde jsme si mohli koupit různé suvenýry na památku.
Poté už nám zbývala jenom cesta zpátky do Jindřichova Hradce, kterou jsme si moc užili. Moc děkujeme vedení školy, že nám domluvili tak zajímavou exkurzi.
Vybraní žáci z 9. AB

















